Leczenie protetyczne

Jesteśmy firmą rodzinną, która zapoczątkowana została przez Edwarda Cymbora założyciela Laboratorium Protetycznego i poskutkowała otwarciem drugiej gałęzi jaką jest Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Biadent Łukasz Cymbor. Protetykę mamy w genach, doświadczenie od 40 lat.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu w trosce o jak najkrótszy czas spędzony na fotelu w oparciu o najnowsze mechaniczne metody opracowania kanałów korzeniowych.

Leczenie kanałowe – pierwsza wizyta ( otwarcie i ręczne udrożnienie wstępne) 150 zł
Wizyta pośrednia ( najczęściej poszerzenie mechaniczne kanału/ów ) 100 zł za każdy całkowicie opracowany kanał
Wizyta ostateczna :
– 150 zł za wypełnienie jednego kanału
– 300 za dwa kanały 
– 450 wypełnienie trzech

Leczenie zachowawcze

Leczenie zachowawcze – wykorzystujemy najlepsze dostępne materiały do wypełnień ubytków Activa BioActive, które powodują odbudowę szkliwa po ich zastosowaniu, czyli leczą jeszcze dlugo po wizycie w gabinecie.

Stomatologia zachowawcza – wypełnienie jednej powierzchni zęba 150 zl
wypełnienie dwóch powierzchni 200 zl
wypełnienie trzech powierzchni zęba 250 zl
rekonstrukcja zęba 350 zl
Rekonstrukcja na wkładzie z włókna szklanego 550 zl
Znieczulenie 50 zl

Leczenie dzieci

Leczenie dzieci- w wyniku długoletnich obserwacji i zdobytych doświadczeń w leczeniu najmłodszych wypracowaliśmy indywidualną metodę podejścia do Dziecka, która często pozwala na leczenie bez stresu i bez znieczulenia, dzięki budowaniu atmosfery zaufania, poczucia pełnej kontroli u Dziecka. Budowanie wieloetapowych pozytywnych doświadczeń związanych z leczeniem osiągamy przez włączenie dziecka w proces leczenia rodzica bądź starszego rodzeństwa, które pozwala na łagodne przejście w proces leczenia dziecka bez lęków i bez bólu.

Wybielanie zębów lampą Beyond

Leczenie chirurgiczne

Leczenie chirurgiczne wykonujemy przy użyciu najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych znieczuleń obecnie stosowanych, dostosowanych do stanu zdrowia pacjenta.

Leczenie chirurgiczne – ekstrakcja zęba jednokorzeniowego -200 zł
Zęby wielokorzeniowe 250 -500 zł
Szycie chirurgiczne i opatrunek są wliczone w koszty ekstrakcji.